Sepetim 0 Adet: 0,00 TL

Lipo Flavonoid

Bu ürünü ilk yorumlayan siz olun

Stok Durumu : Stokta var

73,90 TL

Lipo Flavonoid

Tam boyutu görmek için yukarıdaki resme çift tıklayınız

Uzaklaştır
Yaklaştır

Detaylar

Lipo Flavonoid
 
Lipo Flavonoid 1950'li yıllarda Amerika'da yapılan klinik çalışmalar sonucunda geliştirilmiş nutritional supplement (gıda destek ürünü)dir. Lipo Flavonoid, belirtileri kulak çınlaması(tinnitus), baş dönmesi(vertigo), denge bozukluğu ve işitme kaybı ile karakterize olan Meniere Sendromu için geliştirilmiştir. Etkisini iki yolla gerçekleştirmektedir; Lipo Flavonoid içeriğinde bulunan limon bioflavonoidlerinden biri olan Eriodictiol Glycoside sayesinde, kulaktaki rahatsızlıklara sebep olduğu düşünülen histaminin yapımını bloke eder. Ayrıca Lipo Flavonoid in içeriğinde olan diğer lipotrofik ajanlar, kan damarlarında (özellikle iç kulaktaki) fazla yağ depolanmasını önleyerek sirkülasyonu kolaylaştırır. Lipo Flavonoid in kombinasyonu uzun süren çalışmalar sonucunda son halini almıştır. Bu güne kadar yapılan yüzlerce klinik çalışmada, Meniere Sendromunun semptomlarının giderilmesine bağlı olarak, hastaların rahatlamasında önemli başarılar elde edilmiştir.
 
Önerilen Kullanım Yeri
 
Lipo Flavonoid, meniere sendromunun belirtilerinden olan kulak çınlaması, baş dönmesi, denge bozukluğu ve işitme kaybının giderilmesinde kullanılır. Kulaktaki dolgunluk hissinin giderilmesinde de etkili olduğu gösterilmiştir. Bunun dışında ayırıcı tanısı yapılmış kronik baş dönmesinde, kulak çınlamalarında ve otosklerozda kullanılmaktadır.
 
Kullanım Şekli ve Dozu
 
Doktor tarafından başka şekilde tavsiye edilmedikçe, kullanım şekli günde 3 kez 1 caplettir. Capletler tercihen tok karnına alınmalıdır. Tedavi kürleri 6 şar aylık dönemler halinde düzenlenmelidir. Kürler arasında 15 gün -1 ay ara verilebilir. Yapılan klinik çalışmalarda, etkinin erken başlaması için tedaviye günde 3 kez 2 caplet ile başlanmış ve iyi sonuçlar alınmıştır. Etkinin görülmesinden sonra ise, tedaviye günde 3 kez 1 capletle devam edilmektedir.
 
Kullanılmaması Gereken Durumlar ve Yan Etkileri
 
Lipo Flavonoid tamamen doğal bir üründür, bilinen ve rapor edilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren annelerdeki kullanımında doktora danışılmalıdır.